środa, 17 lutego 2016

Czas poćwiczyć!

            Obwód poniżej wykonaj 3 razy. Za pierwszym zrób jak najwięcej powtórzeń każdego ćwiczenia w przeciągu 20 sekund. Miedzy ćwiczeniami w pierwszej rundzie pauzuj 10 sekund, a po skończonym obwodzie 30 sekund. W drugiej rundzie czas przeznaczony na ćwiczenia wydłuż do 45 sekund, a między ćwiczeniami odpoczywaj 15 sekund (odpoczynek po całej rundzie wciąż niech trwa 30 sekund). Przy trzecim powtórzeniu obwodu każde ćwiczenie rób przez 60 sekund, bez odpoczynku między ćwiczeniami.


Runda:
Pompka nurek - przyjmij pozycje do pompki po czym unieś biodra wysoko do góry, ręce i nogi pozostają proste. Następnie wróć płynnym ruchem bioder do pozycji wyjściowej.
- Brzuszki z ciosami - unosząc się do brzuszka wyprowadzaj cios, w stronę przeciwną do ręki.
- Slalom - stań prosto, złącz stopy i pochyl się, by prawą dłonią sięgnąć podłogi. Następnie pomagając sobie wymachem rąk przeskocz w lewo. Wyładuj na lekko ugiętych kolanach i tym razem lewą dłonią dotknij podłoża.
- Ekstra nożyce - stań w rozkroku, prawą ręką staraj się dotknąć miejsca przed lewą stopą, drugą rękę wyprostuj i skieruj w stronę sufitu. Następnie wyskocz w górę, wykonaj nożyce nogami, a ręce unieś i złącz na wysokości piersi. Wyląduj i powtórz to samo na drugą stronę.
- Ciosy - stań w lekkim rozkroku ugnij kolana. Ręce zegnij w łokciach, dłonie zaciśnięte w pięści i uniesione na wysokość klatki piersiowej/szyi (wew. strona dłoni w naszym kierunku). Następnie obróć korpus w prawo i wyprowadź cios lewą rękom. Wróć do pozycji wyjściowej i to samo zrób na drugą stronę.
- Super kopniak - lewa noga z przodu, ręce jak w poprzednim ćwiczeniu (pozycja wyjściowa). Wyprowadź cios lewą rękom i zrób wykop prawą nogą. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenia na drugą stronę.
Darcix

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X